odešel jsi navždy

20. ledna 2014 v 11:47 | dalekousebe |  Nově napsané
Odešel jsi navždy - Opuštěna

19.1.2014 Už to bude týden.
Je to teprve pět minut co jsi mě opustil ty. Ty jediný kdo jsi mě miloval. Opustil jsi nás všechny, ale mě nejvíce. Sedím ve vlaku a nemůžu ani dýchat při pomyšlení, že už tě nikdy neuvidím, že už nikdy nezapřáhneme koně. Jen ty jsi mě znal veselou. Jen pro tebe teď budeme žít.

Je tolik krásných věcí, co jsme spolu ještě měli zažít, měl jsi mě znovu vidět s jiskrou v jejich očích. Je ti tolik podobná, jako ty mě, a zůstal jsi v ní jako mé srdce umřelo s tebou, aby mohlo rozkvést v její krásu a moudrost. Stál jsi v mém životě všude tam kde by bez našich společných chvil stála zeď nebo hořeli pochodně. Předal jsi mi tolik moudrého a dodal potřebu žít. Chuť bojovat za spravedlivé a poctivé. Ta "hrdost koně" mě však jednou zotročí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 autorka autorka | E-mail | 20. ledna 2014 v 11:55 | Reagovat

Je to už pět let co mě naposledy dostal život na kolena a teď jsi to udělal ty. Trochu se na tebe ještě zlobím, ale už jsem velká a vím, že jsi už chtěl odejít. Musel jsi odejít, aby jsi mohl zůstat s námi všemi, aby jsi pro nás stále žil.
Děkuji ti za kazdý okamžik, za každé slovo a za spoustu krásných vzpomínek které už mi nikdo nevezme. Děkuji i za to, že tě mohla poznat a být s tebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama